JAPAN FEST 2011

Czyli wszystko o nim

JAPAN FEST 2011

Postautor: Admin dodano: 19 cze 2011 00:36

Zapraszamy na kolejną edycję festiwalu kultury japońskiej JAPAN FEST.

W bieżącym roku JAPAN FEST w swojej 4. edycji odbywać się będzie w dniach 14 - 15 października 2011 (piątek - sobota) w Szczecinie.
W programie na pewno znajdą się warsztaty i prezentacje, a także bardzo zajmujące spotkania z osobami z różnych stron Polski.

Na pewno będzie możliwość praktycznego studiowania kaligrafii japońskiej SHODO pod okiem sensei Maho Ikushimy, zainteresowanych ORIGAMI zaprosimy na naukę nowych figur, IKEBANA tradycyjnie zainteresuje miłośników pięknych przestrzennych kompozycji kwiatowych.

Szczególnie pierwszy dzień JAPAN FEST 4 będzie poświęcony japońskim sztukom walki. Będziemy mieć okazje obejrzeć uznanych w naszym kraju i za granicą mistrzów AIKIDO, KARATE, IAIDO, KYUDO i JUJITSU. Nauczyciele sztuk walki zaproszą też wszystkich chętnych na otwarte treningi.

Wśród tegorocznych spotkań do najciekawszych można zaliczyć prelekcję trzech młodych podróżników Tomasza Grzywaczewskiego, Bartosza Malinowskiego i Filipa Drożdża, autorów projektu LONG WALK EXPEDITION. Prelekcja będzie połączona z autorskim pokazem filmu „Długi Marsz 70 lat później", będącego dokumentalnym zapisem 6 miesięcznej wyprawy, podczas której młodzi podróżnicy przemierzyli 8 tysięcy kilometrów z Azji do Europy śladami uciekinierów z niewoli sowieckiej.

Lista atrakcji pojawi się na naszej stronie zaraz po wakacjach.

Zapraszamy także do śledzenia aktualności festiwalu JAPAN FEST na stronie http://www.japanfest.pl.

ZAPRASZAMY!
Isshokenmeini!
Admin
Administrator
 
Posty: 13
Rejestracja: 25 sty 2008 10:27

Wróć do Japan Fest

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron