A A A

o szkole

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych kulturą Japonii do spotkania się z nami.

Od 2001 roku prowadzimy zajęcia, na których uczymy języka japońskiego, kaligrafii japońskiej, poznajemy japońskie zwyczaje, święta, dzieła sztuki, filmy, mangi, literaturę, haiku, historię Japonii, mitologię japonii, znaki kanji, geografię Japonii, muzykę dworską gagaku, J-rock, najpopularniejsze piosenki japońskie, bajki japońskie, przysłowia japońskie i wiele wiele więcej.

Prowadzimy kursy języka japońskiego w szkole językowej KOTOBA-NO GAKKÕ na wszystkich poziomach zaawansowania. Przygotowujemy także do egzaminów z języka japońskiego Nihongo nõryoku shiken od 5 do 1 kyu.

Pod naszymi auspicjami cyklicznie odbywają się warsztaty kaligrafii japońskiej Shodõ, prowadzone przez mistrzynię kaligrafii Mahõ Ikushima z UAM w Poznaniu.

Wspólnie ze Stowarzyszeniem ENSO, co roku w październiku organizujemy w Szczecinie festiwal kultury japońskiej JAPAN FEST. W bieżącym roku spotkamy się oczywiście po raz kolejny.

Współpracujemy przy organizacji konwentów, festiwali, zawodów i obozów sztuk walki dla dzieci i młodzieży, a także wykładów i pokazów różnych przejawów kultury japońskiej dla młodzieży i dorosłych.

Z przyjemnością pomożemy wszystkim zainteresowanym przebogatą kulturą japońską rozwijać zainteresowania.

Wkrótce rozpocznie działalność sklep KOTOBA-NO MISE, oferujący między innymi podręczniki do nauki języka japońskiego, słowniki, japońskie przedmioty codziennego użytku i  artykuły żywnościowe.

No i oczywiście prosimy o wszystkie uwagi na naszym forum!

 

ZAPRASZAMY!

IRASSHAIMASE!

いらっしゃいませ!